Ilustrační obrázek vozu taxi služby RadioTaxi Plzeň jedoucí krajinou
Radio Taxi Plzeň

Tradice a důvěra od roku 1992

Již více než tři dekády poskytujeme obyvatelům Plzně spolehlivé taxi služby pod značkou Radio Taxi Plzeň. S dlouholetou rodinnou tradicí a závazkem k neustálému zlepšování jsme si vydobyli reputaci jako nejspolehlivější a nejlevnější taxi služba ve městě.

Naše priority

Váš komfort a spokojenost

Zavázali jsme se k poskytování služeb, které splňují nejvyšší standardy spolehlivosti, bezpečnosti, profesionalismu, ochoty a trpělivosti. Očekávejte od nás, že překročíme vaše očekávání při každé jízdě.

Ilustrační obrázek vozového parku taxi služby RadioTaxi Plzeň
Ilustrační obrázek odvozu na letiště prostřednictvím taxi služby RadioTaxi Plzeň

Proč jezdit s námi

Záruka nejlepší ceny a spolehlivosti

Nabízíme transparentní a férové ceny bez skrytých poplatků. Naším cílem je poskytnout vám nejen pohodlí a bezpečí, ale také nejlepší možné ceny, které zůstávají konzistentní i během plného vytížení našich služeb 24/7.

Prvotřídní vozový park

Naše flotila zahrnuje nejnovější modely jako Škoda Superb 3, Volkswagen Passat, Mercedes E-class a Audi A6, což zaručuje, že každá vaše cesta bude pohodlná a ve stylu. Všechny naše vozy jsou pravidelně servisovány a udržovány v bezchybném stavu.

Profesionalita a lokální znalosti

Naši řidiči jsou pečlivě vybráni a pravidelně školeni v oblastech bezpečné jízdy a zákaznického servisu. Jsou nejen zkušení a česky mluvící, ale také mají hluboké znalosti lokálních tras, což zajišťuje, že s námi dorazíte do cíle včas a s maximálním komfortem.

Co o nás říkají naši zákazníci

Radio Taxi je za nás nejlepší taxislužba v Plzni. Perfektní domluva, rychlost, super auta a řidiči moc fajn. Jeli jsme velká skupina a nebyl vůbec problém v objednání více vozů. Rozhodně doporučuji!
Rádio Taxi je pro mě již mnoho let zárukou kvality, spolehlivosti a bezpečnosti. Služby společnosti využívám několikrát do roka i pro cesty na letiště. Řidiči jsou vždy vstřícní, nápomocní, a s dobrou náladou vás dovezou, kam potřebujete. Oceňuji i spolehlivost při hlídání si změny času letu. Rádio Taxi mohu jen doporučit.
Kvalitní auta, řidiči poctivý(nikdy se mi nestalo, že bych platil jinak, než jsem měl, ať už z ulice na sazbu 1 nebo z centraly na sazbu 2 za 35kč nástup a 25kč/km) Jel jsem s nima i z letiště a vše v pořádku(řidič tam byl na čas a několikrát se se mnou telefonicky spojil po přistání) Můžu jedině doporučit!

Jsme víc než jen taxi služba

Podívejte se na nabídku našich služeb.