Přidejte se k týmu Radio Taxi Plzeň

Nastartujte svou kariéru jako řidič taxi

V Radio Taxi Plzeň hledáme motivované a profesionální řidiče, kteří by se připojili k našemu rostoucímu týmu. Nabízíme nejen konkurenceschopné platové podmínky, ale také flexibilní pracovní dobu, která vám umožní sladit práci s osobním životem. Připojte se k nám a staňte se součástí přední taxislužby v Plzni.

Ilustrační obrázek řidiče taxi služby RadioTaxi Plzeň

Proč se stát řidičem u Radio Taxi Plzeň?

Flexibilní pracovní doba

U nás si můžete upravit svůj pracovní čas tak, aby vyhovoval vašemu životnímu stylu. Ať už preferujete práci ve dne, v noci, o víkendech nebo v týdnu, máme pro vás místo.

Podpora týmu

U nás nejste jen řidičem – jste součástí týmu. Náš dispečink je vám k dispozici 24/7, aby vám pomohl s jakýmikoliv dotazy nebo problémy během vaší směny.

Nebereme si provize z jízd

Je jen na Vás kolik odjezdíte jízd a kolik si vyděláte. Nebereme si provize jako jiné služby. U nás se platí pouze fixní měsíční poplatek za dispečink a související služby.

Jak se přihlásit?

Pokud máte zájem stát se řidičem Radio Taxi Plzeň, postup je jednoduchý:

Vyplňte online formulář

Poskytněte nám základní informace o sobě a vašich zkušenostech.

Rozhovor a školení

Budeme vás kontaktovat pro osobní pohovor a následně vás zaškolíme, abyste byli připraveni poskytovat nejlepší služby našim zákazníkům.

Začněte řídit

Jakmile projdete školením a splníte všechny potřebné požadavky, můžete začít řídit a vydělávat.

Máte otázky?

Pokud máte jakékoli dotazy nebo potřebujete další informace, neváhejte nás kontaktovat. Naši spolupracovníci vám rádi poskytnou všechny potřebné informace.