>
>
Drink and ride

Drink and Ride (Želvy)

Bezpečně a pohodlně s vaším autem domů

V Radio Taxi Plzeň rozumíme, že někdy se situace vyvine tak, že nemůžete řídit své vlastní auto. Ať už jste si vyšli na večer s přáteli, nebo potřebujete po firemním večírku bezpečně dorazit domů, naše služba „drink & ride“ vám nabízí ideální řešení. Poskytujeme profesionálního řidiče, který vás i vaše vozidlo bezpečně odveze domů.

Ilustrační obrázek služby želvy taxi služby Radio Taxi Plzeň, kdy odvezeme nejen Vás ale i Váš vůz.

Proč využít naši službu odvozu vozidla?

Bezpečnost

Předností naší služby je vaše bezpečnost. Pokud jste po konzumaci alkoholu nebo se necítíte schopni řídit, nabízíme spolehlivou alternativu, která zaručí, že vy i vaše auto se bezpečně dostanete domů

Pohodlí

S naší službou odvozu vozidla můžete pokračovat v nočním životu nebo oslavách bez starostí o to, jak se dostanete domů s vaším vozem. Náš řidič přijede na určené místo, převezme vaše auto a odveze vás až před dveře vašeho domova.

Flexibilita

Služba je k dispozici 24/7, takže bez ohledu na to, kdy potřebujete odvoz, jsme zde pro vás.

Diskrétnost

Naši řidiči jsou profesionálové, kteří zachovávají nejvyšší úroveň diskrétnosti a profesionality. Můžete se spolehnout na jejich zdvořilost a odbornost.

Dostupnost

Tuto službu nabízíme jak soukromým osobám, tak firemním klientům, kteří chtějí zajistit bezpečný návrat svých zaměstnanců po firemních akcích nebo večírcích.

Jak službu využít?

Rezervace naší služby odvozu vozidla je jednoduchá. Stačí zavolat na naše dispečink nebo využít online rezervační formulář na naší webové stránce. Uveďte místo, čas a preferovanou trasu, a my se o zbytek postaráme.